» » Відкриття мовного табору!
*** Актуальна інформація щодо прийому документів до 1-ого класу розміщена тут ***

Автор: psychologist від 27-05-2019, 15:10

Відкриття мовного табору!

Summer is fun! Так говорять діти, коли починаються літні канікули. Адже їх чекає мереживо подій, про які вони мріяли весь навчальний рік. ”Of course!”- кажуть вчителі англійської мови і запрошують до літнього мовного табору “Summer Camp”!!!

З 27 травня 2019 року в ЗCШ №7 розпочав роботу літній мовний табір з денним перебуванням для учнів 1-4 класів.

Метою роботи мовного табору “Summer Camp” є розширення кругозору учнів. Щодня проводяться заходи з узагальнення та систематизації знань учнів  (засвоєння необхідної лексики та граматичних конструкцій, корисних у щоденному використанні). Заняття проводяться у формі ігор, круглих столів, інсценування поставлених завдань та ситуацій. Окрім занять з англійської мови на дітей чекають прогулянки на свіжому повітрі, спортивні заняття, заняття з мистецтва та IT-технологій, а також веселі розваги у наметовому містечку.