» » День вишиванки!
*** Актуальна інформація щодо прийому документів до 1-ого класу розміщена тут ***

День вишиванки!

Автор: psychologist від 17-05-2019, 15:09

Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Дата проведення — щороку в третій четвер травня (будній день). Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку на роботу, до університету, школи чи садочка.

Учні та вчителі нашої школи теж приєдналися до цього свята, прийняли участь у шкільному флешмобі. Усі бажаючі мали змогу приєднатися до  благодійної акції «Вишиванка – дітям АТО» й принести свою вишиванку для дітей Донеччини та Луганщини. Разом зібрали 17 вишиванок. На класних годинах учні познайомилися з українською символікою та традиціями.

День вишиванки!