» » Тиждень безпеки дорожнього руху
*** Актуальна інформація щодо прийому документів до 1-ого класу розміщена тут ***

Автор: psychologist від 12-05-2019, 08:15

Протягом тижня учні нашої школи мали можливість якомога більше дізнатися про правила дорожнього руху: облаштування дороги, дію світлофора, дорожні знаки,  їх значення.

Тиждень безпеки дорожнього руху

Велика увага приділяється вивченню Правил дорожнього  руху з учнями початкових класів, адже саме вони найменше  знають про безпечне поводження на дорозі. Протягом тижня проводились хвилинки безпеки, під час яких за допомогою бесід, перегляду ілюстрацій, ігор з розмальованками  та читання художніх творів, створення ігрових ситуацій дітям початкової школи надавалась можливість запам’ятати та вивчити правила безпечних ігор поблизу дороги. Для того, щоб закріплювати знання дітей та формувати навички дисциплінованого пішохода, дуже важливо організувати середовище з безпеки руху. З учнями було проведено заняття з правил поведінки пішоходів під час переходу вулиць, які пройшли в цікавій невимушеній обстановці.

Тиждень безпеки дорожнього руху

Всі класні керівники  1-11 класів провели  єдиний національний  урок  «Безпека на дорозі – безпека життя» під час якого у формі інтерактивної бесіди із застосуванням фото та відеоматеріалів профілактичної роботи із безпеки дорожнього руху, учні повторювали правила дорожнього руху, розглядали ситуації на дорогах, ділилися своїми знаннями з однолітками, розгадували загадки, виконували завдання Світлофора, пригадали види та значення дорожніх знаків, відповідали на питання вікторини.

Тиждень безпеки дорожнього руху

Старшокласники і молодші школярі взяли участь у шкільному конкурсі малюнків  на тему: «За безпеку на дорозі» (2-8 класи) і плакатів «Безпечна поведінка учнів на вулицях і дорогах» (9-11 класи).

Всі заходи під час проведення Тижня безпеки дорожнього руху пройшли на належному  рівні. Кожен був цікавим, корисним та різноманітним.

Тиждень безпеки дорожнього руху

Проведення Тижня показало, що учні в достатній мірі знають Правила дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулиці, дорозі, вміють знайти вихід з будь-якої ситуації, пов’язаної з дорожнім рухом. Тиждень поглибив знання учнів у відповідній сфері, сприяв розвитку практичних навичок, поглибленню знань Правил дорожнього руху.