» » Пришкільний табір денного перебування для учнів 1 – 4 класів ЗСШ № 7
*** Актуальна інформація щодо прийому документів до 1-ого класу розміщена тут ***

Пришкільний табір денного перебування для учнів 1 – 4 класів ЗСШ № 7

Автор: admin від 13-05-2019, 20:39

Літній пришкільний табір денного перебування для учнів 1 – 4 класів ЗСШ № 7 буде знаходитися на базі ЗОШ № 84 у період з 03.06.19 по 27.06.19 (з 8:00 до 17:00, субота, неділя, святкові дні (17.06.19) - вихідні).

До пришкільного табору на базі ЗСШ № 84 запрошуються учні 1 – 4 класів, зокрема перевага надається дітям пільгових категорій.

Встановлений показник вартості харчування дітей у пришкільних таборах денного перебування на 2019 рік  - 38 грн. 35 коп./день. Розмір батьківської плати за харчування дитини в пришкільному таборі денного перебування за одну зміну становить 20% від вартості харчування.

Кількість дітей, що отримують 20% харчування, повинна дорівнювати квоті – 30 дітей. У цю ж кількість включені й діти пільгових категорій, які можуть безкоштовно перебувати у таборі, але не більше, ніж 20% від загальної кількості місць, виділених на навчальний заклад (6 учнів).

Звільняються від оплати за харчування дитини в пришкільних таборах денного перебування діти наступних пільгових категорій:

- діти-сироти;

- діти, позбавлені батьківського піклування;

- діти осіб, визнаних учасниками бойових;

- діти, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій;

- діти, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту;

- діти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи;

- діти, взятих на облік службами у справах дітей як таких, що перебувають у складних життєвих обставинах;

- діти з інвалідністю;

- діти, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи;

- діти, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф;

- діти з багатодітних сімей;

- діти із малозабезпечених сімей;

- діти, батьки яких загинули від нещасного випадку на виробництві або під час виконання службових обов’язків, у тому числі діти журналістів, які загинули під час виконання службових обов’язків;

- діти, одному з батьків яких встановлено інвалідність І або ІІ групи;

- діти, які перебувають на диспансерному обліку;

- талановиті та обдаровані діти – переможці міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, відмінників навчання, лідерів дитячих громадських організацій;

- діти – учасників дитячих творчих колективів та спортивних команд;

- діти працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села

Для перебування в таборі необхідно мати:

- розкладне ліжко (розкладушка);

- можливо, тазик для миття ніг;

- подушка;

- комплект білизни (змінюється 1 раз на тиждень);

- миючі (можливо дез. засоби, паперові рушники та інше);

- можливо, канцтовари для роботи в гуртках та інше.

На момент прийому до табору повинні мати довідку про стан здоров'я 079-о,

де вказується:

- прізвище, ім'я, по-батькові, вік;

- домашня адреса, телефон;

- номер школи, класу, район, номер поліклініки;

- стан здоров'я (якщо знаходиться на обліку по формі № 30/о, вказати діагноз);

- перенесені інфекційні захворювання;

- проведене щеплення проти правця, дифтерії згідно календаря щеплень;

- фізичний розвиток, група здоров'я, фізкультурна група;

- рекомендований режим оздоровлення;

- результати проведення проби Руф’є;

- обов'язковий огляд на педикульоз, коросту;

- епідоточення - термін дії довідки 5 днів від дня видачі.

На момент відкриття табору 03.06.2019 оплату за перебування повинні здійснити тільки батьки, що оплачують 20%  від вартості харчування.

Здійснення прийому дітей зі 100% оплатою за перебування в пришкільному таборі можливе тільки після вичерпання пільгової квоти (20% та безоплатного перебування) по пришкільному табору.