» » Привітаємо переможців районного Чемпіонату гри «Що? Де? Коли?»
*** Актуальна інформація щодо прийому документів до 1-ого класу розміщена тут ***

Привітаємо переможців районного Чемпіонату гри «Що? Де? Коли?»

Автор: psychologist від 26-04-2019, 07:41

Відповідно до наказу ТВО Комунарського району від 05.04.2019 р. №120/р  «Про проведення четвертого районного Чемпіонату гри «Що? Де? Коли?» у 2018-2019 н.р.» та з метою надання дітям можливості реалізації власних інтелектуальних здібностей, розвитку аналітичного і творчого мислення, розширення кругозору, залучення їх до традицій змістовного і корисного дозвілля 25.04.2019 р. о 15.00 у приміщенні ЗОШ №23 відбувся четвертий районний Чемпіонат гри «Що? Де? Коли?»

Від ЗСШ №7 у грі прийняли участь дві команди: 1) «КНА» у складі учнів 8-Б класу: Шрам Олександр, Христофорова Поліна, Троян Богдан, Шумний Ярослав, Мазуренко Анжеліка, Чепурна Діана; 2) «Любимая команда Мизерного» у складі учнів 10-11 класів: Мануков Ігор, Яковлев Ян, Гордійченко Юлія, Лісняк Олег, Наливайко Олександра, Кузьмінова Маргарита. Обидві команди зайняли перші місця у своїх категоріях та будуть приймати участь в обласному Чемпіонаті від Комунарського району.

Привітаємо переможців!!!

Привітаємо переможців районного Чемпіонату гри «Що? Де? Коли?»