» » Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності!
*** Актуальна інформація щодо прийому документів до 1-ого класу розміщена тут ***

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності!

Автор: psychologist від 24-04-2019, 11:27

У рамках Місячника Цивільного захисту та Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності, з метою підвищення якості навчально-виховної роботи з учнями з питань особистої безпеки та захисту життя у надзвичайних ситуаціях, удосконалення теоретичних і практичних навичок учнів та педагогічних працівників школи, 24 квітня 2019 року у ЗСШ №7 були проведені Навчання практичним навичкам надання першої долікарської допомоги постраждалим при нещасних випадках, які провів начальник медичної служби ГУ ДСНС України Трофімов Юрій Аркадійович. Учні та вчителі школи вчились надавати першу допомогу для припинення кровотечі, при зупинці серця, втрачання свідомості, при враженні електрострумом, при укусі змій, кліщів, надання допомоги потерпілим на воді. Методист Запорізького обласного центру охорони праці Гудимчук Юлія Василівна показала найпростіші реанімаційні методи оживлення організму, як робити масаж серця. Учні та вчителі школи здобули цінні теоретичні та практичні знання з правил надання першої допомоги постраждалим від нещасних випадків.

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності!