» » День Довкілля!
*** Актуальна інформація щодо прийому документів до 1-ого классу розміщена тут ***

День Довкілля!

Автор: psychologist від 10-04-2019, 18:05

Керуючись розпорядженням міського голови №91р від 21.03.2019 «Про проведення загальноміських заходів та Дня Довкілля» та у рамках проведення Міського екологічного місячника «Краса Землі моєї», з метою озеленення території закладу, активізації екологічної діяльності та залучення учнівської молоді та батьківської громади до участі в природоохоронній роботі і пропаганді екологічних знань, сьогодні, 10 квітня 2019 року, у  ЗСШ №7 відбулася екологічна акція «Посади дерево» до Дня Довкілля. Учні школи, батьки та вчителі прийняли активну участь у акції. Завдяки підтримці випускників четвертих, дев’ятих, одинадцятих класів та їх батьків   були висаджені саджанці ялівця китайського, туї західної та туї східної. На шкільній території з’явилася нова алея – «Алея випускників 2019 року»

Дякуємо учням, батькам та вчителям, які долучились до гарної справи!

День Довкілля!