» » День Соборності України!
*** Актуальна інформація щодо прийому документів до 1-ого классу розміщена тут ***

Автор: psychologist від 23-01-2019, 11:31

День Соборності України!

День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві.

Йому передувало підписання (22 січня 1918 р.) Четвертого універсалу Центральної Ради, яким Українську Народну Республіку проголошено суверенною і незалежною державою. Західно-Українську Народну Республіку було проголошено в листопаді 1918 року. Процес об’єднання України завершився 22 січня 1919 року.

Державне свято День Соборності України учні нашої школи відзначили урочисто та патріотично. Для школярів 1-11 класів були проведені тематичні уроки національно-патріотичного спрямування.

День Соборності України!

У шкільній бібліотеці була організована тематична виставка літератури. Також діти  намалювали  яскраві газети, приурочені до Дня Соборності. А щоб підкреслити  значення  свята, одягнулися у вишивані сорочки. На перервах команда шкільного радіо проводила ефіри присвячені цій урочистій події. Учні 10-х класів підготували цікаві повідомлення для молодших товаришів. Проте кульмінацією святкування стало проведення флешмобу: «Ланцюг єдності».