» » День Святого Миколая!
*** Актуальна інформація щодо прийому документів до 1-ого классу розміщена тут ***

Автор: psychologist від 19-12-2018, 15:16

19 грудня 2018 року з метою формування всебічно розвиненої особистості та ознайомлення учнів школи з творчістю сучасного українського театру та виховання поваги к традиціям українського народу, для учнів нашої школи були організовані святкові заходи до Дня Святого Миколая.

День Святого Миколая!

19 грудня о 14:00 учні початкової школи були запрошені на Свято з відкриття новорічної ялинки, що відбулося біля будівлі райадміністрації. На дітей чекали веселі ігри та конкурси разом з мультгероями, зустріч зі Святим Миколаєм, безліч сюрпризів та подарунків.

День Святого Миколая!

На останній класній годині цього семестру, для учнів 1-11 класів були проведені святкові виховні заходи з новорічними вікторинами, майстер-класами та конкурсами.

День Святого Миколая!

Вітаємо із прийдешніми Новорічними святами та Різдвом Христовим!