» » Благодійна акція до Дня Святого Миколая!
*** Актуальна інформація щодо прийому документів до 1-ого классу розміщена тут ***

Автор: psychologist від 14-12-2018, 18:22

Однією з найважливіших рис нашого часу є відродження руху, який залучає громадян до участі у зміні всіх сторін життя на краще, формування нових відносин у суспільстві, що в цілому сприятиме вирішенню багатьох проблем сьогодення. Волонтерство – так називається цей рух. Воно широко розвинене у світі й розглядається як глобальний процес об'єднання людей, які прагнуть зробити внесок на благо свого та світового співтовариства.

Волонтери – люди всіх віків і професій з різних сфер і прошарків суспільства, які віддають частину своїх сил, часу, знань на благо інших людей і суспільства в цілому.

Волонтерство є також одним із компонентів моделі громадсько-активних шкіл, метою яких є налагодження партнерських стосунків між школою та всіма ресурсами, що існують у громаді. Суть цього компонента полягає у створенні організованої системи, яка перетворює волонтерство в невід'ємну частину шкільного життя. Ця система сприяє становленню людини як активного члена своєї громади, а для школи це добра можливість соціалізації дитини та її громадського виховання.

Сьогодні учні, батьки та вчителі нашої школи долучилися до благодійної акції «Подаруй прикрасу для ялинки». Саморуч виготовлені новорічні іграшки, подарунки, фрукти та батарейки були подаровані Обласному будинку дитини «Сонечко» єдиному в Запорізький області закладі даного профілю, розрахованому на 305 місць для дітей, позбавлених батьківського піклування, віком від народження до 6-ти років.

Благодійна акція до Дня Святого Миколая!

І дуже приємно, що в наш нелегкий час є такі люди, які готові прийти на допомогу іншим. Роблять це безкорисно, доброзичливо та від щирого серця. В народі кажуть, що добра людина – це щаслива людина. І доброта обов’язково повертається до того, хто її віддає.