» » 6 грудня – День Збройних Сил України
*** Актуальна інформація щодо прийому документів до 1-ого классу розміщена тут ***

Автор: psychologist від 7-12-2018, 15:13

6 грудня в Україні відзначається загальне професійне свято усіх українських військовослужбовців – День Збройних Сил України.

6 грудня 1991 року Верховна Рада України прийняла Закони "Про оборону України" та "Про Збройні Сили України". Рівно через два роки – 6 грудня 1993 року - ВРУ заснувала дату для проведення Дня Збройних Сил України. Вона була приурочена до дня прийняття закону "Про Збройні Сили України". Тому саме вона увійшла в історію сучасної Української держави як професійне свято української армії.

Збройні сили України — це військове формування, на яке відповідно до Конституції України покладаються оборона України, захист її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності. Збройні сили України забезпечують стримування збройної агресії проти України та відсіч їй, охорону повітряного простору держави та підводного простору у межах територіального моря України.

Верховним Головнокомандувачем Збройних Сил України є Президент України. Безпосереднє керівництво Збройними силами України в мирний та воєнний час здійснює Головнокомандувач Збройних Сил України.

6 грудня – День Збройних Сил України

Учні, батьки та вчителі нашої школи долучилися до проведення обласних благодійних акцій «Допоможемо Українській армії». Протягом тижня з 30 листопада до 7 грудня 2018 року у школі проходила акція «Ліки для військових» щодо збору ліків та привітальних подарунків до Дня Збройних Сил України.

6 грудня – День Збройних Сил України

Разом зібрали медикаменти: жарознижуючі, противірусні, антибіотики, ліки проти кишково-шлункових захворювань, від кашлю, тощо. Учні підготували листи, листівки, обереги для наших захисників.

6 грудня – День Збройних Сил України

З метою координації проведення акцій, волонтерськими центрами були визначені відповідальні особи щодо збору благодійної допомоги. Волонтерський осередок нашої школи співпрацював з Ярошенко Оленою, координатором від Волонтерського комітету при Запорізькій облдержадміністрації.