» » День Гідності та Свободи
*** Актуальна інформація щодо прийому документів до 1-ого классу розміщена тут ***

Автор: psychologist від 21-11-2018, 13:31

День Гідності та Свободи

21 листопада українці відзначають День Гідності та Свободи.

У цей день ми вшановуємо громадянський подвиг учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності, які мають надзвичайне значення для реалізації європейського шляху розвитку України.

Світла пам’ять Героям Небесної Сотні та воїнам, які полягли, захищаючи незалежність української держави на Сході України, стримуючи збройну агресію Російської Федерації.

Наша громадянська зрілість, єдність, патріотизм та віра в нашу перемогу є запорукою захисту демократичних цінностей, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Учні 11-А класу урочисто покладають квіти до пам'ятного знаку Героям Революції Гідності на Майдані Героїв:

Слава Україні!

Учениці 8-Б класу Гавриленко Євгенія та Мазуренко Анжеліка під керівництвом Хіміч Світлани Олексанрівни створили відеоролик: