» » Акція "Чисте місто"
*** Актуальна інформація щодо прийому документів до 1-ого классу розміщена тут ***

Автор: psychologist від 8-10-2018, 16:36

Акція "Чисте місто"

На виконання міської «Програми природоохоронних заходів, спрямованих на охорону довкілля та забезпечення екологічної безпеки міста Запоріжжя», «Програми боротьби з карантинними рослинами на 2016-2025 роки», згідно з планом роботи департаменту освіти і науки Запорізької міської ради, з метою підвищення рівня екологічної компетентності та здоров’я підростаючого покоління у нашій школі протягом місяця було проведено низку заходів.

Акція "Чисте місто"

Таким чином, у рамках шкільної акції «Чисте подвір’я», учні 5-11-х класів займалися благоустроєм пришкільної території. Учні середніх та старших класів активно залучилися до проведення шкільної виставки виробів із використанням вторинної сировини та природних матеріалів. Було проведено виставку учнівських малюнків на тему: «Природа Запорізького краю». Учні початкової школи прийняли участь у заочному міському екологічному конкурсі дитячого малюнка «Рослини-шкідники».