» » Гвардійці 23-ї бригади провели День відкритих дверей для учнів 11-А класу
*** Актуальна інформація щодо прийому документів до 1-ого классу розміщена тут ***

Автор: psychologist від 23-03-2018, 08:50

Для одинадцятикласників провели екскурсію територією військової частини 3033. Відвідавши кімнату бойової слави, школярі ознайомились з історичними віхами розвитку і становлення частини, її бойовим шляхом, завданнями, які покладені на підрозділи.

Продовжилось знайомство учнів з військовою службою оглядом житлово-побутових умов строковиків.

Гвардійці 23-ї бригади провели День відкритих дверей для учнів 11-А класу

Мабуть, найцікавіше – показано виставку стрілецької зброї та засобів захисту. Інструктор з вогневої підготовки, прапорщик Юрій Удод, провів для школярів лекцію-розповідь про міри безпеки при поводженні зі зброєю, її тактико-технічні характеристики, обслуговування та порядок неповного розбирання-збирання зброї. Кожен бажаючий мав змогу особисто розібрати та зібрати автомат, а також приміряти бронежилет і шолом. Також було проведено показ військової техніки.

Гвардійці 23-ї бригади провели День відкритих дверей для учнів 11-А класу

На завершення заходу учням було продемонстровано відеоролики про службово-бойову діяльність 23-ї окремої бригади та про військову службу за контрактом.

На всі питання, які цікавили молодь, щодо проходження військової служби в частині відповів заступник командира бригади по роботі з особовим складом полковник Анатолій Мацюк. Також учням були вручені буклети про здобутки Національної гвардії України.