» » В Україні – Глобальний тиждень безпеки дорожнього руху
*** Актуальна інформація щодо прийому документів до 1-ого классу розміщена тут ***

В Україні – Глобальний тиждень безпеки дорожнього руху

Автор: admin від 10-05-2017, 19:05

Постійне збільшення кількості транспортних засобів та підвищення інтенсивності дорожнього руху призводить до росту кількості дорожніх аварій. В Україні рівень смертності та травматизму внаслідок ДТП є одним із найвищих у європейському регіоні, зазначає Андрій Гаврилюк, начальник Управління медичної допомоги дорослим МОЗ України.

За даними Міністерства охорони здоров’я, понад 43% загиблих у ДТП у 2016 році – пішоходи та велосипедисти. За 6 років на дорогах України загинуло 1,4 тисяч дітей віком до 18 років, а ДТП є першою за поширеністю причиною смерті молоді віком від 15 до 24 років та другою за поширеністю причиною смерті дітей віком від 5 до 14 років.

Тож мета глобального Тижня безпеки дорожнього руху – привернути до цієї проблеми увагу всіх представників суспільства, а не лише водіїв. У його рамках у столиці проведуть презентацію дослідження “Аналіз ДТП зі смертальними наслідками у Києві” і  Всеукраїнський конкурс ескізів сучасного одягу з використанням світоповертаючої тканини в рамках проекту «Помітний значить живий!». А по всій Україні – тематичні флешмоби та акції “День зниження швидкості” і “Здай кров – врятуй життя” для постраждалих у ДТП.

В Україні – Глобальний тиждень безпеки дорожнього руху