» » З подякою нашим захисникам!
*** Доступ до всіх матеріалів сайту відтепер необмежений і не потребує реєстрації ***

З подякою нашим захисникам!

Автор: admin від 14-12-2015, 12:31

Учні 9-Г,10-А,Б, 11-А,Б класів і група педагогів нашої школи 8 грудня 2015 року відвідали військову частину 3029 Національної гвардії України, в якій служив Герой України Богдан Завада. Учні ознайомилися з побутом, службою солдатів, на власні очі побачили військову техніку та зброю гвардійців.

Цей захід було проведено з метою патріотичного виховання учнів, формування у молоді готовності до захисту Вітчизни, розвитку бажання проходити службу у Збройних силах України та професійного самовизначення.
    Екскурсія розпочалася з розповіді про створення та бойовий шлях частини. Показ сучасних зразків зброї та техніки, яка знаходиться на озброєнні в Національній гвардії України, викликав великий інтерес та багато запитань, на які відповідали допитливим учням військові фахівці.
В очах дітей читалася повага та захоплення під час розповіді бійців про подвиги військовослужбовців частини в зоні АТО. Задоволені побаченим, діти пообіцяли, що ще не один раз завітають в гості до своїх захисників.

Школярі разом з педагогами подякували військовослужбовцям за патріотизм і вірність присязі та подарували обереги, вироблені з любов'ю власноруч.

Фотографии: