» » Герої не вмирають!
*** Актуальна інформація щодо прийому документів до 1-ого классу розміщена тут ***

Герої не вмирають!

Автор: admin від 3-09-2015, 19:54

Українська держава має велику історію, має давні традиції державотворення, вона пройшла непростий шлях до здобуття своєї Незалежності, і її історія та велич творилась віками людьми, чиї імена викарбувані в серці кожного українця. Завдяки їх відвазі та відданості рідній землі ми отримали у спадок вільне та незалежне сьогодення. Ми не маємо права знехтувати цим подарунком. Наша Україна – єдина країна, і не має значення, на якій частині цієї величної держави ми проживаємо, ми – єдині.

«Ми – нація єдина!» – саме під такою назвою пройшов перший урок у ЗСШ №7.

Для учнів 8-А,10-11 класів  ЗСШ №7 перший урок був особливим. Учні зустрілися з родиною Героя України Завади Богдана, випускника нашої школи.

Виховний захід, який підготувала класний керівник 8-А класуДейнега В.В., - відверта розмова про мужність і героїзм в ім’я свободи, незалежності та демократичного розвитку нашої держави. Ведучі виховного заходу розповіли про героїчний подвиг Богдана Завади. В ході бою лейтенант Завада прикривав особовий склад і особисто вів вогонь з протитанкового гранатомета. Він підбив ворожий БТР та знищив 10 терористів і цим допоміг перегрупуватися бійцям Нацгвардії на блокпосту, чим врятував життя бійців. Головною метою зустрічі стало формування любові до України, самовідданості і патріотизму старшокласників, активної громадянської позиції, особистої відповідальності за долю держави.

Герої не вмирають! Вони залишають жити в наших серцях.