» » Це зворушливе свято, 1 ВЕРЕСНЯ!
*** Актуальна інформація щодо прийому документів до 1-ого классу розміщена тут ***

Це зворушливе свято, 1 ВЕРЕСНЯ!

Автор: admin від 2-09-2015, 16:38

Дружня шкільна родина Запорізької спеціалізованої школи з поглибленим вивченням іноземної мови №7 нарешті зібралася, щоб відсвяткувати День знань.

Зі святковим настроєм поспішали сьогодні до школи педагоги, учні, батьки, гості, тому що День знань – це перші дзвінки і хвилювання, море спогадів і вишиванок. На святі були присутні почесні гості: родина Героя України Завади Богдана, випускника нашої школи; депутат Запорізької міської ради Маринюк Л.В.

За традицією школярів привітали зі святом директор нашої школи – Білоус Костянтин Андрійович та депутат Запорізької міської ради Маринюк Людмила Вікторівна. Батько учнів 3-В та 7-А класу Кузьменко Іван подарував школі спортивний інвентар для фізичного розвитку учнів.

Яскраві усміхнені обличчя наших учнів, бурхливі оплески супроводжували незабутній виступ юних акторів – школярів ЗСШ №7.

Свято надовго запам’ятається тим, хто мав можливість бути присутнім на ньому.

Вітаємо всіх з початком нового 2015- 2016 навчального року!