» » Україна в нас одна
*** Доступ до всіх матеріалів сайту відтепер необмежений і не потребує реєстрації ***

Україна в нас одна

Автор: admin від 14-03-2015, 15:23

12 березня 2015 року у ЗСШ №7  вихователем групи  продовженого дня  Танцур І. П.  було проведено виховний захід на тему: «Україна в нас одна». Метою якого було поглибити знання учнів про Україну як незалежну державу, про символіку України Виховувати любов до рідної землі, повагу до історичних та культурних  надбань українського народу, почуття патріотизму та національної гідності.

Головною ідеєю виховного заходу є патріотичне виховання учнів. Ми маємо всі підстави пишатися тим, що наша Батьківщина мала славні періоди історії, справді легендарних героїв, мужньо пережила найважчі випробування і не скорилася.

Нехай кожний із нас відчує гордість за нашу державу, бо ми – діти твої, Україно!

Фотографії: