» » Ланцюг єдності
*** Доступ до всіх матеріалів сайту відтепер необмежений і не потребує реєстрації ***

Ланцюг єдності

Автор: admin від 22-01-2015, 13:54

За ініціативою  директора Запорізької спеціалізованої школи з поглибленим вивченням іноземної мови №7 Білоуса Костянтина Андрійовича 22 січня відбувся захід до Дня Соборності  України. За традицією учні нашої школи підтримали Всеукраїнський флешмоб  «Ланцюг єдності», який проходив під гаслом «Україна - єдина країна, одна на всіх, як оберіг».  Під час цього заходу діти міцно трималися за руки, символізуючи єдність нашої країни. Члени шкільного парламенту біля прапора  України,  сформували куточок Національної єдності.  Лідери 1-11 класів розмістили палаючі свічки вздовж кордонів на карті України, висловивши цим бажання учнів жити в єдиній соборній Україні.  Мета даного заходу - зміцнити громадянську позицію та  підняти  патріотичний дух учнів нашої школи.

Ланцюг єдності