» » Солодкі подарунки для бійців
*** Актуальна інформація щодо прийому документів до 1-ого классу розміщена тут ***

Солодкі подарунки для бійців

Автор: admin від 30-12-2014, 09:40

Солодкі подарунки  для бійців

26 грудня 2014 року за підтримки директора Запорізької спеціалізованої школи з поглибленим вивченням іноземної мови №7 Білоуса Констянтина Андрійовича учні 11 класу відвідали Запорізький військовий шпиталь з метою привітання бійців антитерористичної операції з новорічними святами. Учні початкової школи підготували листи, малюнки та обереги для поранених. Шкільний парламент зібрав солодощі в рамках загальношкільної акції «Солодкі подарунки для бійців» та передав їх пораненим терапевтичного, інфекційного та хірургічного відділень  із побажаннями щасливого Нового року, Різдва Христового та подальшого одужання. 05 грудня 2014 року було проведено благодійний концерт - реквієм «Україна понад усе!». Зібрані кошти було передано адміністрації шпиталю для подальшого придбання світлового обладнання.