Школа №7 » Інформація » Медаль «За вагомий внесок у розвиток Запорізького краю»

Медаль «За вагомий внесок у розвиток Запорізького краю»

Автор: admin від 16-10-2014, 06:53

Талант – від Бога, а професіоналізм – то невтомна праця, натхнення, сумлінність та відповідальність

Що потрібно, щоб стати майстром педагогічної праці? Звичайно, знання, але обов’язково – добра душа, чуйне серце, любов до дітей і нестримне бажання присвятити їм своє життя.

Прикладом гідного служіння на освітянській ниві є педагогічна діяльність директора Запорізької спеціалізованої школи з поглибленим вивченням іноземної мови №7 Білоуса Костянтина Андрійовича, якого було нагороджено медаллю «За вагомий внесок у розвиток Запорізького краю» у переддень професійного свята вчителів у жовтні 2014 року.

Білоус Костянтин Андрійович розпочав свою трудову діяльність в освітянській галузі у 1977 році вчителем початкових класів, російської мови та літератури. У 1994 році Костянтин Андрійович був призначений заступником директора з навчально-виховної роботи. Його цілеспрямованість, відповідальність, організаторські здібності та творчий пошук були визначальними критеріями при призначенні Білоуса К.А. у 1997 році директором Запорізької середньої школи-комплексу безперервної освіти №7, яка у 2005 році була перейменована в Запорізький навчально-виховний комплекс №7.

Крок за кроком педагогічний колектив, батьки та учні школи створювали умови для подальшого розвитку навчального закладу. У 2013 році школа під керівництвом Костянтина Андрійовича отримала статус Запорізької спеціалізованої школи з поглибленим вивченням іноземної мови №7 Запорізької міської ради Запорізької області.

За час роботи Білоус К.А. зарекомендував себе керівником, який прагне до професійного та особистісного самовдосконалення. У 2006 році Костянтин Андрійович закінчив з відзнакою магістратуру за спеціальністю «Управління навчальним закладом». Під керівництвом Білоуса К.А. школа працює в інноваційному режимі. Новітні інформаційні технології широко використовуються як в організації навчально-виховного процесу, так і в управлінні навчальним закладом. Активно впроваджуються управлінські проекти з удосконалення організації навчально-виховного процессу.

Педагогічний коллектив ЗСШ №7 в своїй професійній діяльності спрямований на використання сучасних ефективних технологій навчання та виховання. Костянтин Андрійович мотивує педагогів школи до професійного самовдосконалення. Щороку вчителі приймають активну участь в конкурсі професійної майстерності «Вчитель року» та стабільно посідають призові місця.

Важливе місце в роботі ЗСШ №7, як школи нового типу, займає створення збагаченого освітнього простору, що сприяє активізації та розвитку інтелектуально-творчого потенціалу кожного учня. За часи директорства Білоуса К.А. школа стабільно посідає призові місця в рейтингу шкіл району за результатами ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, щороку має переможців ІІІ (обласного) етапу олімпіад. Відповідно наказу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту від 11.09.2013 №492р «Про результати участі школярів міста у IV (загальнодержавному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад 2012/2013 навчального року» школу визнано однією з найрезультативніших по роботі з обдарованими учнями за результатами участі у IV (загальнодержавному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад 2012/2013 н.р. Учні школи приймають активну участь у різноманітних конкурсах: знавців англійської мови «Грінвич», Всеукраїнському конкурсі знавців української мови ім. Петра Яцика. Щороку учні - переможці конкурсу в рамках програми «FLEX: Програма обміну майбутніх лідерів» здобувають освіту протягом року у навчальних закладах США. За підсумками проходження випускниками 2013 року ЗНО школа увійшла до рейтингу 20 кращих навчальних закладів міста Запоріжжя.

За результатами освітньої діяльності навчальному закладу присвоєно звання «Флагман освіти України - 2010», школа нагороджена дипломом Міжнародного конкурсу «Сучасні навчальні заклади – 2011» (м. Київ) за активну участь в інноваційній модернізації національної системи освіти, дипломом за значний внесок у розбудову української держави і з нагоди 20-річчя її незалежності (м. Запоріжжя).

Запорізька спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземної мови №7 сьогодні – школа солідарності, де кожне «Я» співзвучно з єдиним «Ми», де діяльність учнів та дітей супроводжується «ситуацією успіху», де успіх – це стан душі кожного!