» Крамарь Оксана Миколаївна
*** Актуальна інформація щодо прийому документів до 1-ого классу розміщена тут ***

Крамарь Оксана Миколаївна

- Київський національний університет імені Тараса Шевченка – спеціаліст, повна вища освіта за спеціальністю «Історія», спеціалізація – нова та новітня історія зарубіжних країн.

-Центр пізлядипломної освіти ДВНЗ «Запорізький національний університет» Міністерства освіти і науки України – спеціаліст

Кваліфікація – історик, викладач історії;

-Філолог, викладач англійської мови і літератури.

Стаж роботи за фахом – 2 роки.

Предмет - англійська мова

Тема досвіду: Два роки працювала над темою: «Застосування проектної методики для формування іншомовної соціокультурної компетенції в старших класах середньої школи в умовах впровадження нового Держстандарту».

Зараз працюю над темою: «Вивчення та впровадження новітніх освітніх технологій у рамках проекту «Нова школа» за оновленими програмами на початковому етапі навчання».

Курси та сертифікати:

– «Використання ВЕБ 2.0 технологій» за програмою  Intel «Навчання для майбутнього» ;

-Цикл семінарів-тренінгів «Сучасні технології та методики навчання іноземних мов на перехресті культур і цивілізацій» на факультеті іноземної філології ЗНУ;

-Курс методичних навчань за програмою Міського проекту  «Асоціація молодих педагогів Запоріжжя» ;

-VII  МІСЬКА ВИСТАВКА ПЕДАГОГІЧНИХ ТЕХНОЛОГІЙ  - представила досвід роботи з теми:  «Застосування проектної методики для формування іншомовної соціокультурної компетенції в старших класах середньої школи в умовах впровадження нового Держстандарту».

-MM Publication in Ukraine. Five secrets for listening SUCCESS. Teaching Young learners.

-Pearson-Dinternal seminar “To BE Or Not To Be? That Is the Role Play” – етапи ефективної організації та проведення рольової гри на уроці англійської мови в средній школі.

Класне керівництво –ні, але є досвід.

Досягнення – поки що відсутні, але буду виправлятись:).