» » Колонка адміністратора від 07.03.2018
*** Доступ до всіх матеріалів сайту відтепер необмежений і не потребує реєстрації ***

Колонка адміністратора від 07.03.2018

Автор: admin від 7-03-2018, 12:03

Колонка адміністратора.

Директор Білоус К.А.

Ми знову розпочали заняття після тривалої перерви. Важко і вам, мої учні, важко і вам, мої колеги, важко також і нашим батькам, що йдуть поряд із дітьми, вчителями задля виховання і знань дітей.

Буде нелегко, але разом ми все надолужимо: відкоригуємо плани, виберемо найголовніше, запросимо на додаткові заняття, тих дітей, яким вони будуть необхідні.

У нелегкій справі навчання та виховання дуже важливими є взаєморозуміння, довіра, вміння долати перешкоди, не створювати конфлікти.

Чи важко це? Ні!

Ні, якщо не ставати в «позу» при кожній неприємній для вас ситуації, а намагатися розв’язати її з повагою один до одного.

Неважко, якщо головна мета об’єднує нас.

Неважко, якщо при кожному зауваженні, рекомендації, побажанні – прислухатись, а не кричати: «Сам дурний.»

Хоча що й сказати, є й ті, хто, ховаючись під різними «ніками», починають писати бридоту в Інтернеті. Це – невдахи. Вони ніколи й нічого не зробили самі. А так хочеться «гризнути» тих, хто дійсно працює! Можливо й допускає помилок, та все ж працює! Як писав Крилов «... а слон идёт себе вперёд. И лаю твоего совсем не примечает»

Не звертайте на них уваги, тому що той, хто говорить правду, зробить це чесно, дивлячись в очі, доводячи свою правоту.

А так це виглядає як «підгавкування», що прикривається словами: «Не можу назватися, бо це погано скажеться на мені (моїй дитині)», або «Так думають усі, але пишу тільки я».

Вчіться захищати свою думку чесно, не ховаючись за вигаданими іменами.

Не бійтеся: якщо правда – то вона переможе.

У нашій школі найкращі учні й професіональні вчителі. Тому з проблемами разом ми впораємося!

З актуального:

1. Подорожчання страв у шкільній їдальні. Двічі в цьому році я настояв на заміні працівників харчоблоку. Але змінити ціни може лише підприємець, що орендує приміщення. Ціноутворення є прерогативою лише ПП «Соловей З.М.», що діє відповідно до договору з Департаментом освіти і науки м. Запоріжжя.

2. Жодного відпрацювання пропущених занять у вихідні дні чи відміни канікул з 09.04.18 р. по 15.04.18 р. не передбачається.

3. Можливі накладки у кількості контрольних робіт. Це сталося у зв’язку з карантином. Адміністрація відслідковує цей процес. Сподіваємося і на ваше розуміння.

4. Нагадую колегам про неухильне дотримання об’єму домашніх завдань: не перекладаємо інтенсифікацію учбового процесу на плечі учнів, раціонально використовуємо час уроку.

Відповідальними за це є всі вчителі школи.

Контроль з цього питання покладено на заступників директора:

1 - 4 класи – Ведмеденко А.О.

5 - 6 класи – Смирнова О.М.

7 - 8 класи – Олійник О.Г.

9 - 11 класи – Косаренко С.В.

Прошу повідомляти їх, якщо будуть порушені нормативні об’єми домашніх завдань.

Разом ідімо до спільної мети!

З повагою до кожного з Вас, Костянтин Андрійович.