» » ПЛАН ЗАХОДІВ щодо відзначення 150-річчя від дня народження М.Грушевського у ЗСШ №7 у вересні 2016-2017 н.р.
*** Доступ до всіх матеріалів сайту відтепер необмежений і не потребує реєстрації ***

Автор: admin від 22-08-2016, 18:20

мета: вшанування та утвердження традицій боротьби за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, засвідчення вдячності всім творцям і захисникам Української держави.

пункту

Зміст заходу

Відповідальний

1.

Провести тематичні класні години  історичної пам’яті: «М. С. Грушевський – борець за незалежність та свободу України» для учнів 1-11-х класів (16.09.2016р.)

Класні керівники

1-11-х класів.

2.

Організувати тематичну виставку фотоматеріалів, експозицію, присвячену 150-річчю від дня народження Голови Центральної Ради Української Народної Республіки Михайла Грушевського у кабінеті історії та шкільній бібліотеці.

Вчителі історії, шкільний бібліотекар

Сизоненко Р.Т.

3.

Провести радіогазету «Михайло Грушевський - історик і будівничий нації».

Педагог-організатор Василішин О.А.,

шкільне самоврядування «ДАР»

4.

Провести учнівську конференцію «Історична постать М.Грушевського на тлі Української революції» серед учнів 10-11-х класів.

Вчитель історії Стрельченко В.І.

5.

Оформлення тематичних стендів у приміщеннях класів, присвячених 150-річчю від дня народження Михайла Грушевського

Класні керівники

1-11-х класів.