Школа №7 » Калугіна Людмила Вікторівна

Калугіна Людмила Вікторівна

ПІБ вчителя:  Калугіна Людмила Вікторівна

Фах: педагогіка та методика початкового навчання, 1990

Предмет(и), який(і) викладає:  вчитель початкової школи

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст ІІ категорії

Стаж роботи: 25 років

Методична тема, над якою працює (тема самоосвіти): «Робота над текстовою задачею як засіб формування внутрішнього плану дій в учнів початкових класів»

Рік останньої перепідготовки: 2012 « Вчителі початкових класів»; курси «Інтел. Навчання для майбутнього» 2012р.; використання електронних посібників2013р.; курси «Інтел. Навчання для майбутнього» 2015 н.р. (Використання ВЕБ2.0 технологій).

Класне керівництво: 1 – В клас, 2016г.

Досягнення:

Розробка календарно - тематичного планування на 4 клас згідно вимогам нового Держстандарту (шкільний рівень).

Участь у шкільній педагогічній виставці 2013

Керівник творчої групи: «Акмеологічний аспект професійного зростання вчителя.»

Участь у конкурсі екологічного плакату ( ІІ місце у районі), участь у міському конкурсі малюнків до дня сім`ї. Виготовлення  плакатів до свят (ГПД)

Брала участь в методичних розробках матеріалів до ДПА для 4-х класів з предметів: укр. мова, літературне читання (укр.), математика.

Розробляла серію завдань для занять по підготовці майбутніх першокласників.

2015-2016 н.р. учениця 4-Б класу, Сердюк Ілона, посіла ІІ місце у районному конкурсі П. Яцика ( перше не присуджували)

2014 н.р. Презентація до педради на тему: «Розвиток особистості учня через педагогіку життєтворчості та виховну технологію самовдосконалення школяра»

2014-2015 н.р. Презентація до ШМО початкових класів на тему: «Обучение  решению арифметических задач», «Логические   задачи»

2015-2016 н.р. Презентація до ШМО початкових класів на тему: « Вимоги до сучасного уроку»